Apartmány

Apartmán se nachází přímo v centru obce Horní Vítkovice v Krkonoších.

Ubytování v apartmánu: Nekuřácký objekt k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 14 osob ve 4 pokojích:pětilůžkový, čtyřlůžkový, třílůžkový, dvoulůžkový .Celý objekt je vytápěn ústředním topením.

Vybavení apartmánu: Interier prošel rekonstrukcí a je vybaven novým nábytkem , dvě kuchyně jsou vybaveny moderními spotřebiči: sporák s ker.deskou, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, lednice, varné konvice, nádobí atd.

Sociální zařízení: K dispozici jsou dvě koupelny, obě jsou vybaveny sprchovým koutem a WC. Jedno WC je samostatné.

Společenská místnost je vybavena LCD televizorem se sat. připojením, v objektu je WiFi připojení zdarma. Na pokojích jsou antialergické lůžkoviny. V přízemí je lyžárna s radiátory na sušení lyžařské obuvi. V letní sezóně je možnost uložení kol do suterénu.

Pro ty z vás, kteří máte rádi saunování je vám v suterénu k dispozici  také finská sauna s odpočinkovou zónou.

V letním období venkovní sezení na terase, možnost opékání na ohništi. Pobyt s domácím mazlíčkem je možný po dohodě.

Doprava a parkování: Objekt se nachází na udržované vedlejší komunikaci a umožňuje bezproblémový příjezd automobilů až k domu. Zde je vyhrazený prostor pro parkování až 4 vozidel. 

Apartmán je provozován celoročně. Objekt je závazně rezervován po uhrazení 50% z celkové ceny za pobyt 15 pracovních dnů před nástupem k pobytu.